לקוחות

 • חברת פארק  

  החברה הממשלתית פארק אריאל שרון (איילון) בע"מ פועלת בתחום התיירות.
  בהחלטת ממשלה מס' 4416 מחודש יוני 2006 הוחלט על הקמת חברה ממשלתית מנהלת לפארק איילון: בהמשך להחלטת הממשלה מס' 3562 מיום 20/4/2005 ולאישור תוכנית המתאר המחוזית - תמ"מ 3/5/, ובהמשך להמלצת הצוות המקצועי הבינמשרדי שהוקם על-פי סעיף ב' להחלטה הנ"ל, הוחלט להקים חברה ממשלתית לתועלת הציבור בבעלות מלאה של המדינה, שתפקידה לתכנן, לפתח, לנהל, לתאם ולתחזק את פארק איילון.

  פרוייקטים שבוצעו עבור חברת פארק :
 • חכ"ל מודעין 

  פרוייקטים שבוצעו עבור חכ"ל מודעין:
 • משרד הביטחון 

  נושא באחריות הממלכתית לשמירה על ביטחון ישראל ברמה המדינית, הצבאית והאזרחית. המשרד מספק מענה ומתמודד עם אתגרי הביטחון של המדינה באמצעות בניית עוצמתו של צה"ל, קידום תחומי המחקר והפיתוח הטכנולוגיים-ביטחוניים, עידוד הייצוא הביטחוני, תמיכה בתעשיות המקומיות ומעורבות חברתית.

  פרוייקטים שבוצעו עבור משרד הביטחון:
 • רכבת ישראל 

  הוקמה בשנת 2003 (קודם לכן פעלה החברה כיחידה של רשות הנמלים והרכבות). תחום העיסוק של החברה הינו הסעות נוסעים ומטענים, פיתוח, תפעול ותחזוקה שוטפת של תשתיות הרכבת בישראל. רכבת ישראל מובילה בשנים האחרונות מהפכה בתחבורה בישראל, בעקבות ביסוסה כחברה עצמאית בבעלות ממשלתית בשנת 2003.
  החברה מעסיקה כ- 3,100 עובדים, המחזור השנתי שלה עומד על כ-1.4 מיליארד ש"ח מפעילות שוטפת וכ-3 מיליארד ש"ח מפעילות פיתוח. 

  פרוייקטים שבוצעו עבור רכבת ישראל:
 • עזרה וביצרון 

  עזרה ובצרון היא חברה-בת של עיריית תל-אביב-יפו, שנוסדה בשנת 1937 ופועלת ללא כוונת רווח. 
  החברה מרכזת תחת קורת גג אחת את כל תחומי הבנייה ועוסקת בייזום, בתכנון ובבנייה של פרויקטים לבינוי ציבורי ולרווחת תושבי העיר, בהם גני ילדים, בתי ספר, אולמות ספורט, מבני תרבות ומרכזים קהילתיים, המשתלבים באורח החיים התל-אביבי ומותאמים לצורכי התושבים.

   

  פרוייקטים שבוצעו עבור עזרה וביצרון:
 • משרד הבינוי והשיכון 

  ממונה על ייזום וביצוע מדיניות הממשלה בתחומי השיכון והבנייה למגורים. פעילות המשרד מכוונת ליצירת תנאים שיאפשרו לכלל האוכלוסייה למצוא פתרונות דיור הולמים, במחיר סביר, מתוך התמקדות בקבוצות האוכלוסייה החלשות יחסית.

  פרוייקטים שבוצעו עבור משרד הבינוי והשיכון:
  מיגון עוטף עזה שדרות, כביש 3 מודיעין
 • נתיבי היובל 

  פרוייקטים שבוצעו עבור נתיבי היובל:
  מבנה בקרה 431, כביש 431
 • חיל האוויר 

  הישראלי  הוא הזרוע האווירית של צבא הגנה לישראל. חיל האוויר הישראלי הוא מרכיב עיקרי בעוצמתו של צה"ל, והוא נחשב לחזק ביותר במזרח התיכון, ולאחד מחילות האוויר הטובים והמתקדמים בעולם.

  פרוייקטים שבוצעו עבור חיל האוויר:
  ליין ריצ׳רד רמון
 • מעצ 

  נתיבי ישראל - היא חברה ממשלתית האחראית על תכנון, פיתוח ואחזקת רשת הכבישים הבינעירונית בישראל ופיתוח מסילות רכבת.

  פרוייקטים שבוצעו עבור מעצ:
  גשר רכבת מעל כביש 3, כביש 3 מ.ע.צ
 • דניה סיבוס 

  חברת בת ציבורית של אפריקה ישראל להשקעות בע"מ, נסחרת מאז שנת 2000 בבורסה לניירות ערך בתל אביב.
  בנוסף, התמחתה החברה בסלילת כבישים, בניית גשרים, הקמת מחלפים, כריית מנהרות, ופיתוח תשתיות - תוך שמירה על ערכי הטבע והנוף. גישה מקצועית ואיכותית זו, מהווה עבור החברה מקור גאווה והערכה.

  פרוייקטים שבוצעו עבור דניה סיבוס:
  מבנה בקרה 431, כביש 431
 • פיקוד העורף 

  הוא פיקוד מרחבי בצה"ל אשר הוקם ב־17 בפברואר 1992‏‏[2], ועוסק בהגנה אזרחית.
  ייעודו של פיקוד העורף הוא חיזוק החוסן הלאומי והצלת חיים. הפיקוד עושה זאת על ידי הכנת המרחב האזרחי טרם עימות, תמיכת המרחב האזרחי בעת עימות תוך ביצוע פעולות חילוץ והצלה באירועי תקיפת העורף, וסיוע לשיקומו המהיר של המרחב האזרחי אחר הסתיים עימות. 

  פרוייקטים שבוצעו עבור פיקוד העורף:
  מיגון עוטף עזה שדרות
 • עיריית אשדוד 

  פרוייקטים שבוצעו עבור עיריית אשדוד:
 • מועצה האיזורית חוף אשקלון 

   משתרעת על שטח של 168,000 דונם ומונה כ-16,500 תושבים. בראשה עומד יאיר פרג'ון מניצן וסגנו הוא ציון יצחק ממבקיעים. בתחומי המועצה נמצאים שמורת הטבע חולות ניצנים, חופי הים ניצנים וזיקים, אתרים היסטוריים ואתרי הנצחה. המועצה גובלת במערב- בים התיכון ובאשקלון, בצפון- במועצה אזורית באר טוביה, במזרח- במועצה אזורית באר טוביה, מועצה אזורית שפיר, מועצה אזורית יואב ומועצה אזורית לכיש ובדרום- במועצה אזורית שער הנגב וברצועת עזה (עד לפני אוגוסט 2005 גבלה המועצה בדרומה במועצה אזורית חוף עזה אשר כתוצאה מתוכנית ההתנתקות הפסיקה להתקיים מאותו החודש).

  פרוייקטים שבוצעו עבור מועצה האיזורית חוף אשקלון:
  הרחבת ישוב בת הדר
 • מועצה אזורית שער הנגב 

  היא מועצה אזורית בצפון מערב הנגב, שטחה של המועצה 180,000 דונם והיא כוללת את היישובים הבאים:
  מושבים: יכיני, קבוצים: אור הנר, ארז, ברור חיל, גבים, דורות, כפר עזה, מפלסים, נחל עוז, ניר עם, רוחמה
  בשטח המועצה שוכנים גם חוות שקמים, כפר הסטודנטים איבים וכפר הסטודנטים "איילים" במושב יכיני. בשטחה של שער הנגב ממוקם קמפוס המכללה האקדמית ספירה מכללה הציבורית גדולה ביותר בישראל וכן "קריית החינוך שער הנגב" הכוללת את בתי הספר האזוריים ומוסדות קהילתיים וציבוריים המשרתים את אוכלוסיית הדרום.

  פרוייקטים שבוצעו עבור מועצה אזורית שער הנגב:
 • עמיגור ניהול נכסים 

  נוסדה בשנת 1972 והנה חברה בת של הסוכנות היהודית. פעולות החברה והנכסים שבניהולה מתפרשים על פני כל הארץ, ממצפה רמון בדרום ועד קריית שמונה שבצפון.
  עמיגור הינה כיום החברה המובילה בישראל בתחום דיור גיל הזהב לקשישים, והשניה בגודלה בתחום הדיור הציבורי. החברה הינה בשליטה מלאה של הסוכנות היהודית

  פרוייקטים שבוצעו עבור עמיגור ניהול נכסים:
  מיגון עוטף עזה שדרות
 • מועצה איזורית גזר 

  נוסדה בשנת 1949 בקיבוץ נען. המועצה שוכנת במרכז הארץ, על אם הדרך בין ירושלים לתל אביב, ובמרחק קצר מנמל התעופה בן גוריון.
  שמה של המועצה ניתן לה על שם העיר המקראית גזר ובליבה שוכן אחד מאתרי העתיקות החשובים בארץ ישראל – תל גזר.
  המועצה משתרעת על פני שטח של כ – 130 אלף דונם, חיים בה כ – 25 אלף תושבים המאכלסים 25 יישובים, מהם 15 מושבים, 5 קיבוצים ו – 5 יישובים קהילתיים.
  בזכות התנהלות פיננסית וארגונית אחראית, שומרת המועצה על תקציב מאוזן ומגדילה מזה למעלה מעשר שנים, באופן עקבי וריאלי, את היקף השירותים שהיא מעניקה לתושבים ולישובים. 
  המועצה מצליחה להשיג משאבים כדי  להמשיך ולפתח את יישוביה, להניח תשתיות חדשות, לבנות מוסדות חינוך, להקים מבני ציבור, להשביח, לטפח ולהשקיע משאבים רבים במערכת החינוך.  

  פרוייקטים שבוצעו עבור מועצה איזורית גזר:
  כביש נוף אילון מודיעין