לקוחות

אלסטום
פרוייקטים שבוצעו עבור חברת פארק:
תחנת כח דליה בצפית
דניה סיבוס

חברת בת ציבורית של אפריקה ישראל להשקעות בע"מ, נסחרת מאז שנת 2000 בבורסה לניירות ערך בתל אביב. בנוסף, התמחתה החברה בסלילת כבישים, בניית גשרים, הקמת מחלפים, כריית מנהרות, ופיתוח תשתיות - תוך שמירה על ערכי הטבע והנוף.
גישה מקצועית ואיכותית זו, מהווה עבור החברה מקור גאווה והערכה.

ה.ל.ר. - החברה לפיתוח רחובות בע"מ

ה.ל.ר., החברה לפיתוח רחובות, הינה הזרוע הביצועית של העירייה לפיתוח תשתיות ופרוייקטים מרכזיים.

פרוייקטים שבוצעו עבור חברת פארק:
אצטדיון רחובות
החברה הכלכלית לאשקלון בע"מ

החברה הכלכלית לאשקלון מהווה זרוע ביצוע לעיריית אשקלון המסייעת לקדם ולפתח את העיר. החברה אחראית על מגוון תחומים בהם ייזום ופיתוח פרויקטים ותשתיות, ניהול המרינה, ניהול רשות החניה, הפקת אירועים ופסטיבלים עירוניים, פיתוח וקידום תיירות ונופש, התחדשות עירונית, פיתוח מנהלת מגדל וניהול היכל התרבות.

החברה הכלכלית מודיעין

חברה הכלכלית מודיעין מהווה זרוע ביצועית של עיריית מודיעין מכבים רעות לקידום ופיתוח העיר. החברה הכלכלית מבצעת את פעולותיה באמצעות משאבים כלכליים מקומיים, ציבוריים ופרטיים, תוך הבטחת תשואה חיובית ולמען רווחת התושבים. מדיניות החברה הכלכלית מכוונת לקידום וביצוע פעילויות אשר יניבו שיפור ברמת החיים ובאיכות חיי התושבים במודיעין, מתוך ראייה עסקית כלכלית.

הרי זהב
חיל האוויר

הישראלי הוא הזרוע האווירית של צבא הגנה לישראל. חיל האוויר הישראלי הוא מרכיב עיקרי בעוצמתו של צה"ל, והוא נחשב לחזק ביותר במזרח התיכון, ולאחד מחילות האוויר הטובים והמתקדמים בעולם.

פרוייקטים שבוצעו עבור חברת פארק:
ליין ריצ'רד רמון Line Richard Ramon CDE
חיל ההנדסה האמריקאי
פרוייקטים שבוצעו עבור חברת פארק:
ליין ריצ'רד רמון Line Richard Ramon CDE
מועצה אזורית גזר
מועצה אזורית חוף אשקלון

מועצה אזורית חוף אשקלון היא מועצה אזורית במחוז הדרום ליד העיר אשקלון. שמה של המועצה הוא כשם העיר אשקלון הנמצאת בלב שטח המועצה האזורית. בראשה עומד איתמר רביבו. בניין המועצה נמצא בבת הדר

מועצה אזורית שער הנגב

המועצה האזורית שער הנגב, שהוקמה בשנת 1950, משתרעת על שטח של כ- 180,000 דונמים. במועצה עשרה קיבוצים, מושב אחד, חווה חקלאית וכפר לקליטת עליה וסטודנטים.

פרוייקטים שבוצעו עבור חברת פארק:
מיגון עוטף עזה מפלסים
מכון ויצמן למדע
משרד הביטחון

משרד הבטחון נושא באחריות הממלכתית לשמירה על ביטחון ישראל ברמה המדינית, הצבאית והאזרחית. המשרד מספק מענה ומתמודד עם אתגרי הביטחון של המדינה באמצעות בניית עוצמתו של צה"ל, קידום תחומי המחקר והפיתוח הטכנולוגיים-ביטחוניים, עידוד הייצוא הביטחוני, תמיכה בתעשיות המקומיות ומעורבות חברתית.

פרוייקטים שבוצעו עבור חברת פארק:
פינוי שדה דב
משרד הבינוי והשיכון

ממונה על ייזום וביצוע מדיניות הממשלה בתחומי השיכון והבנייה למגורים. פעילות המשרד מכוונת ליצירת תנאים שיאפשרו לכלל האוכלוסייה למצוא פתרונות דיור הולמים, במחיר סביר, מתוך התמקדות בקבוצות האוכלוסייה החלשות יחסית.

נתיבי היובל

נתיבי היובל בע"מ היא חברה ייעודית אשר זכתה במכרז למימון, הקמה, תפעול ותחזוקת פרויקט כביש 431 בשיטת PFI ‏ .בהתאם לתנאי המכרז, אחראית נתיבי היובל על הקמת הכביש ותפעולו בתקופה של 25 שנים תמורת תשלום מהמדינה, שלאחריה יוחזר הכביש למדינה, ללא תמורה. 

פרוייקטים שבוצעו עבור חברת פארק:
כביש 431 מבנה בקרה כביש 431
נתיבי ישראל (מעצ)

נתיבי ישראל – החברה הלאומית לתשתיות תחבורה בע"מ היא חברה ממשלתית האחראית לפיתוח תשתיות התחבורה בישראל. החברה עוסקת בתכנון, פיתוח ואחזקת מרבית הכבישים הבינעירוניים בישראל, לרבות מחלפים וגשרים וכן פיתוח והקמה של מסילות רכבת בישראל ובניית שדה התעופה הבינ"ל החדש העתידי של ישראל.

עזרה ובצרון

עזרה ובצרון היא חברה-בת של עיריית תל-אביב-יפו, שנוסדה בשנת 1937 ופועלת ללא כוונת רווח. 
החברה מרכזת תחת קורת גג אחת את כל תחומי הבנייה ועוסקת בייזום, בתכנון ובבנייה של פרויקטים לבינוי ציבורי ולרווחת תושבי העיר, בהם גני ילדים, בתי ספר, אולמות ספורט, מבני תרבות ומרכזים קהילתיים, המשתלבים באורח החיים התל-אביבי ומותאמים לצורכי התושבים.

עיריית אשדוד
פרוייקטים שבוצעו עבור חברת פארק:
היכל התרבות אשדוד
עמיגור

עמיגור ניהול נכסים, הנה חברה בת של הסוכנות היהודית אשר נוסדה בשנת 1972 כתוצאה מהחלטת הסוכנות היהודית להעביר לידיה את ניהול הנכסים שהוקמו או נרכשו מכספי המגביות. פעולות החברה והנכסים שבניהולה מתפרשים על פני כל הארץ, ממצפה רמון בדרום ועד נהריה שבצפון. עמיגור הינה כיום החברה המובילה בישראל בתחום דיור גיל הזהב לקשישים, והשניה בגודלה בתחום הדיור הציבורי.

פרוייקטים שבוצעו עבור חברת פארק:
מיגון עוטף עזה שדרות
פארק אריאל שרון
חברת פארק אריאל שרון בע"מ הוקמה במטרה לפעול לתכנון, הקמה, תחזוקה וניהול הפארק המטרופוליני הגדול בישראל.
בפעילותה השוטפת של החברה והפרויקטים אותם היא מקדמת מוטמעים עקרונות של פיתוח בר קיימא שנועדו להבטיח כי פיתוחו של הפארק והשימוש במשאביו ייעשה באופן שלא יפגע בבסיס המשאבים והנכסים וישמר מהם לדורות הבאים.
החברה פועלת על פי חוק החברות הממשלתיות תחת המשרד להגנת הסביבה ובאמצעות דירקטוריון המורכב מנציגי ממשלה, נציגי ציבור וראשי ערים.
פיקוד העורף

הוא פיקוד מרחבי בצה"ל אשר הוקם ב־17 בפברואר 1992‏‏[2], ועוסק בהגנה אזרחית.
ייעודו של פיקוד העורף הוא חיזוק החוסן הלאומי והצלת חיים. הפיקוד עושה זאת על ידי הכנת המרחב האזרחי טרם עימות, תמיכת המרחב האזרחי בעת עימות תוך ביצוע פעולות חילוץ והצלה באירועי תקיפת העורף, וסיוע לשיקומו המהיר של המרחב האזרחי אחר הסתיים עימות. 

פרוייקטים שבוצעו עבור חברת פארק:
מיגון עוטף עזה מפלסים מיגון עוטף עזה שדרות
רכבת ישראל

רכבת ישראל הוקמה בשנת 2003 (קודם לכן פעלה החברה כיחידה של רשות הנמלים והרכבות). תחום העיסוק של החברה הינו הסעות נוסעים ומטענים, פיתוח, תפעול ותחזוקה שוטפת של תשתיות הרכבת בישראל. רכבת ישראל מובילה בשנים האחרונות מהפכה בתחבורה בישראל, בעקבות ביסוסה כחברה עצמאית בבעלות ממשלתית בשנת 2003.
החברה מעסיקה כ- 3,100 עובדים, המחזור השנתי שלה עומד על כ-1.4 מיליארד ש"ח מפעילות שוטפת וכ-3 מיליארד ש"ח מפעילות פיתוח.